Peredele, lastele

Muuseumisse ootame külalisi sõltumata vanusest.  Vargamäe muuseum on suurepärane koht, kus laste ja sõpradega sisukalt aega veeta. Meil on lisaks muuseumi hoonetele palju maad, kus joosta, mängida või mürada. Elamuse pakub kindlasti võimalus end taluriietes ja –tööriistadega talumiljöös pildistada. Paneme kokku päevaprogramme, mis pakub huvitavaid tegevusi kõikidele pereliikmetele. Küsi julgelt pakkumist!

Ringkäigule küsige muuseumist kaasa „Vargamäe rajaleidja“ mängukaardid, mida üheskoos nuputada ning mille küsimustele vastuseid otsida. Infot jagavad  ka meie pabergiidid. Pere väiksematele oleme ette valmistanud vanarahva mänge nagu vägikaika vedu ja meil on ka kõmbid, millega tasakaal proovile panna. Lisaks on 2018. aasta oktoobrist Vargamäel olemas mänguline näitus “Vargamäe lapsed”.

Vargamäe muuseum on  suurepärane koht, kus sünnipäeva pidada. Rända ajas tagasi ja koge lapse elu talus 19. sajandil. Kõiki kunagisi mänge aitab läbi viia juhendaja. Peolauale võite toidu ise kaasa võtta, aga ettetellimisel pakub toitlustust ka muuseum. Hinnakiri

A.H Tammsaare muuseum

Uudiskiri

Avatud

Sügis-talvel 15. septembrist 14. maini
K-P kell 10-15
Kevad-suvel 15. maist 14. septembrini
T-P kell 11-18
Riigipühadel on muuseum suletud.

Piletihinnad

Täiskasvanule 5 €
Sooduspilet (õpilane, üliõpilane, pensionär)  4 €
Perepilet 10 €
Vaata täpsemat hinnakirja siit.

Kontakt

SA A.H. Tammsaare Muuseum Vargamäel
Vetepere küla Järva vald Järvamaa 73416 
+372 5340 0637 (Info)
+372 5340 3461 (Grupid)
muuseum[ät]vargamae.ee